Real Madryt już szuka następcy Nacho. Oto główny cel Królewskich

Nacho Fernandez wraz z końcem sezonu ma odejść z Realu Madryt. Dlatego Królewscy rozpoczęli poszukiwania następcy doświadczonego stopera. Faworytem włodarzy Los Blancos jest Leny Yoro z Lille - zgodnie informują Jose Felix Diaz oraz Fabrizio Romano.

Leny Yoro i Nacho Fernandez
Obserwuj nas w
DPPI Media / MI News & Sport / Alamy Na zdjęciu: Leny Yoro i Nacho Fernandez

Real pracuje nad transferem Leny’ego Yoro

Nacho Fernandez wreszcie podjął decyzję w sprawie przyszłości – kapitan Realu Madryt poinformował włodarzy klubu, że latem zmieni otoczenie. Królewscy spodziewali się takiego obrotu spraw i już od jakiegoś czasu pracowali nad znalezieniem następcy 34-letniego obrońcy. Florentino Perez i spółka mają swojego kandydata numer jeden, jeśli chodzi wzmocnienie środka defensywy.

Jose Felix Diaz oraz Fabrizio Romano zgodnie donoszą, że Real Madryt za kulisami próbuje sprowadzić Leny’ego Yoro z Lille. Umowa osiemnastoletniego Francuza z Mastifami wygasa już 30 czerwca 2025 roku, a sam piłkarz nie ma zamiaru przedłużać kontraktu z obecnym pracodawcą. To oznacza, że zespół z Ligue 1 w najbliższym okienku transferowym wystawi młodzieńca na listę transferową.

Lider La Ligi musi jednak spodziewać się ogromnej konkurencji – o pozyskanie bardzo utalentowanego zawodnika stara się m.in. Paris Saint-Germain. Królewscy są wielkimi fanami talentu Leny’ego Yoro, ale wiele zależy do tego, jaką cenę za swojego piłkarza ustali Lille. Los Blancos mają ograniczony budżet z powodu prawdopodobnych transferów Kyliana Mbappe oraz Alphonso Daviesa.

Komentarze