Vlahović dopiął swego, Serb się nie zatrzymuje w tym sezonie [WIDEO]

Dusan Vlahović w tym sezonie jest postrachem dla bramkarzy w Serie A. Serbski napastnik swojego dwunastego gola strzelił w sobotni wieczór, pokonując bramkarza Empoli. Zawodnik jednocześnie goni w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi włoskiej Lautaro Martineza.

Dusan Vlahović
  • Długo nie szło Juventusowi w sobotnim meczu ligowym przeciwko Empoli
  • Worek z bramkami rozwiązał w końcu Dusan Vlahović
  • Serb może pochwalić się już dwunastoma trafieniami w tej kampanii w Serie A

Dusan Vlahović znów trafił do siatki

Dusan Vlahović nie zwalnia tempa w tej kampanii. W sobotni wieczór reprezentant Serb miał nadzieję na poprawienie swojego bilansu strzeleckiego przed hitem ligi włoskiej z Interem Mediolan.

W pierwszej połowie Juventus przeżywał męki z Empoli. Wpływ na to miał tez fakt, że Bianconeri grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Arkadiusza Milika. Po zmianie stron worek z bramkami został jednak rozwiązany. Vlahović zachował się najprzytomniej po zamieszaniu w polu karnym po środkowaniu z rzutu rożnego.

Vlahović aktualnie ma na swoim koncie 12 goli strzelonych w tym sezonie w Serie A. Liderem klasyfikacji strzelców jest Lautaro Martinez, mający 18. zdobytych bramek.

Finalnie rywalizacja w Turynie zakończyła się podziałem punktów. Tommaso Baldanzo strzałem z dystansu zaskoczył w 70. minucie Wojciecha Szczęsnego i mecz zakończył się rezultatem 1:1.