Pomocnik Juventusu Turyn wrócił do kadry po wielomiesięcznym zawieszeniu

W poniedziałkowy wieczór Bologna podejmie Juventus Turyn w ramach 37. kolejki Serie A. Klub ze stolicy Piemontu opublikował kadrę, w której znalazł się Nicolo Fagioli. Pomocnik wraca po odbyciu kary zawieszenia za obstawianie meczów.

Nicolo Fagioli
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Nicolo Fagioli

Nicolo Fagioli w kadrze Starej Damy

Juventus Turyn zwolnił Massimiliano Allegriego po finale Pucharu Włoch z Atalantą Bergamo (1:0). Tymczasowym szkoleniowcem został Paolo Montero, który zadebiutuje na ławce trenerskiej w poniedziałek (20 maja) przeciwko Bologni. Nowy trener Starej Damy będzie mógł skorzystać z usług Nicolo Fagioliego, który wraca do gry po siedmiomiesięcznym zawieszeniu za hazard.

POLECAMY TAKŻE

Włoski pomocnik został zawieszony na 12 miesięcy po przyznaniu się do obstawiania zakładów w nielegalny sposób. Piłkarz stawiał zakłady piłkarskie spotkania za pośrednictwem nielegalnych platform i po zaakceptowaniu ugody obejmującej terapię uzależnienia, jego kara została zmniejszona do siedmiu miesięcy.

Fagioli w tym sezonie wystąpił w sześciu meczach. Po raz ostatni zagrał na początku października z Atalantą (0:0). 23-latek kontynuował treningi z resztą zespołu podczas zawieszenia i odbył szereg wystąpień publicznych, aby zwiększyć świadomość na temat hazardu.

Oczekuje się, że Fagioli otrzyma swoją okazję przeciwko Bologni. Początek rywalizacji o godzinie 20:45. Przypomnijmy, iż piłkarz wyraził swoje ubolewanie z powodu uzależnienia i zadeklarował, że skoncentruje się teraz na grze na boisku. Łącznie w barwach Starej Damy rozegrał 45 meczów i strzelił trzy gole.

Sprawdź także: Poznaliśmy sędziego meczu Polska – Ukraina. Wcześniej poprowadzi wielki hit w Anglii

Komentarze