Napoli doszło do porozumienia z ważnym piłkarzem. Skrzydłowy przedłuży kontrakt

Matteo Politano przystał na warunki nowego kontraktu proponowane przez Napoli. Włoch podpisze nową 3-letnią umowę - przekazuje Fabrizio Romano.

Matteo Politano
Obserwuj nas w
Imago / Franco Romano Na zdjęciu: Matteo Politano
  • Napoli doszło do porozumienia z Matteo Politano odnośnie nowego kontraktu
  • 30-latek zgodził się na wynagrodzenie w wysokości ok. 3 milionów euro
  • Politano znajduję się w kręgu zainteresowań Al Shabab

Matteo Politano podpisze nowy kontrakt z Napoli

Napoli aktualnie przebywa w Arabii Saudyjskiej, gdzie w czwartek rozpocznie rywalizację w Superpucharze Włoch. Podczas pobytu w Rijadzie doszło do spotkania pomiędzy prezydentem klubu Aurelio De Laurentisem a przedstawicielami Matteo Politano. Tematem rozmów obu stron był nowy kontrakt piłkarza.

Fabrizio Romano na portalu X przekazał, że rozmowy przebiegły pomyślnie, a obie strony doszły do porozumienia ws. warunków umowy. 30-latek wkrótce ma złożyć podpis na nowej 3-letniej umowie, w ramach której będzie zarabiał ok. 2,8/3 miliony euro rocznie.

Politano od dłuższego czasu był łączony z transferem do saudyjskiego Al Shabab. Jednak z najnowszych informacji można wywnioskować, że skrzydłowy zdecydował się odrzucić lukratywną propozycję z Półwyspu Arabskiego.

W bieżącym sezonie Politano jest jedną z kluczowych postaci w ekipie mistrza Włoch. Jak dotąd zagrał w 26 spotkaniach, w których strzelił 7 bramek i zaliczył 5 asyst.

Czytaj więcej: FC Barcelona powiedziała nie. Transfer pomocnika wykluczony

Komentarze