Piłkarz Man Utd wystawia laurkę ten Hagowi. “Należy mu się duży szacunek”

Kobbie Mainoo rozgrywa swój premierowy sezon w barwach Manchesteru United. Młody pomocnik w ostatniej rozmowie z oficjalną stroną klubową bardzo ciepło wypowiedział się o Eriku ten Hagu.

Kobbie Mainoo
Obserwuj nas w
IMAGO / John Bradley / Pro Sports Images Na zdjęciu: Kobbie Mainoo
  • Kobbie Mainoo jest jedną z rewelacji obecnie trwającego sezonu Premier League
  • W ostatnim wywiadzie zawodnik skierował ciepłe słowa w kierunku Erika ten Haga
  • Pomocnik Manchesteru United jest bardzo wdzięczny trenerowi

Kobbie Mainoo: Erik ten Hag jest bardzo pomocy

Manchester United rozgrywa bardzo przeciętny sezon. Śmiało można stwierdzić, że w tegorocznej kampanii największym sukcesem “Czerwonych Diabłów” jest rozwój Kobbiego Mainoo. Erik ten Hag dał szansę młodemu pomocnikowi, który szybko zaczął się odwdzięczać.

POLECAMY TAKŻE

W ostatniej rozmowie z oficjalną stroną klubową, 18-latek bardzo ciepło wypowiedział się o swoim szkoleniowcu. Zawodnik jest bardzo mu wdzięczny, a także przyznał, czego od niego wymaga Holender.

Menadżer chciał, żebym bardziej dominował na boisku, żebym cały czas był przy piłce. Kiedy po raz pierwszy wszedłem do pierwszego zespołu, to powiedział mi, że będzie na mnie naciskał i tak właśnie było. Cały czas stawiał mi coraz większe wymagania i chciał, żebym brał udział w każdej akcji, miałem mieć piłkę przy nodze – powiedział Mainoo cytowany przez serwis “DevilPage”.

Erik ten Hag jest bardzo pomocy. Zawsze mnie instruuje, podobnie jak starsi zawodnicy, wymaga ode mnie i pomaga się rozwijać. Dzięki temu jestem coraz lepszy i lepszy. Należy mu się duży szacunek – dodał.

Sprawdź także: Ten Hag skonfliktował się z kolejną gwiazdą? “Niemal nie rozmawiają”

Komentarze