Inter Mediolan zainteresowany Khephrenem Thuramem. Liczy na pomoc brata Marcusa

Inter Mediolan poważnie rozważa pozyskanie talentu OGC Nice, Khephrena Thurama, mając nadzieję, że jego brat Marcus pomoże w przeprowadzce do stolicy Lombardii, donosi "Corriere dello Sport". To już nie pierwszy raz, gdy Francuz jest łączony z transferem na San Siro.

Khephren Thuram
Obserwuj nas w
DPPI Media / Alamy Na zdjęciu: Khephren Thuram

Khephren Thuram na liście życzeń Interu Mediolan

Inter Mediolan pozyskał Marcusa Thurama na zasadzie wolnego transferu zeszłego lata, po wygaśnięciu jego kontraktu z Borussią Monchengladbach. Okazało się to jednym z najlepszych ruchów transferowych tamtego okienka. Napastnik zagrał świetnie pod wodzą Simone Inzaghiego, zdobywając 15 bramek i notując 14 asyst w swoim debiutanckim sezonie. Obecnie jest jednym z najbardziej kluczowych zawodników w zespole.

POLECAMY TAKŻE

Inter Mediolan buduje już zespół na następne lata i zaczyna opracowywać plany nie tylko na nadchodzące letnie okienko transferowe. Klub potrzebuje odpowiednich wzmocnień, aby móc rywalizować na wielu frontach.

Według informacji “Corriere dello Sport”, Inter jest zainteresowany transferem drugiego z braci Thuram i chce pozyskać Khephrena na zasadzie wolnego transferu latem 2025 roku, kiedy wygasa jego kontrakt z OGC Nice. Nerazzurri liczą na to, że zadowolenie Marcusa z gry w klubie oraz wsparcie ich ojca, Liliana Thurama, da im przewagę nad konkurencją, taką jak Liverpool i Manchester United.

Inter Mediolan ma ambitne plany na przyszłość i pozyskanie Khephrena Thurama mogłoby być kluczowym elementem ich strategii wzmacniania zespołu biorąc pod uwagę, że to młody i perspektywiczny piłkarz. Jeśli uda im się sprowadzić brata Marcusa do stolicy Lombardii, Nerazzurri z pewnością będą jeszcze bardziej konkurencyjni na arenie krajowej i międzynarodowej.

Zobacz również: Dobra wiadomość dla fanów Realu. Wyjaśniła się przyszłość Kroosa

Komentarze