Przyszłość Modricia wyjaśniona. Osiągnięto porozumienie

Wiemy, w jakim klubie będzie występował Luka Modrić w przyszłym sezonie. Reprezentant Chorwacji osiągnął porozumienie, które zakłada roczny kontrakt o wartości dziesięciu mionów euro, twierdzi Telemadrid.

Luka Modrić
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Luka Modrić

Modrić zdecydował. Tu zagra w kolejnym sezonie

Gdzie będzie kontynuował karierę Luka Modrić? A może Chorwat zakończy swoją przygodę na piłkarskich boiskach? Te pytania zadawali sobie nie tylko sympatycy Realu Madryt. 38-latek według różnych doniesień miał chcieć pozostać na Santiago Bernabeu, ale do tej opcji nie byli przekonani włodarze Królewskich.

O kontynuowanie współpracy z Modriciem apelował Carlo Ancelotti. Włoski szkoleniowiec zwrócił się do właz Los Blancos o przedłużenie umowy nie tylko z reprezentantem Vatrenich, ale także z Tonim Kroosem. Wydaje się, że trener dopiął swego. Przynajmniej w kwestii pierwszego z zawodników.

Telemadrid zdradza, że Luka Modrić w sezonie 24/25 będzie występował w koszulce Realu. Doświadczony pomocnik podpisze kontrakt ważny 12 miesięcy. Jego zarobki zostaną zmniejszone aż o połowę, do kwoty dziesięciu milionów euro brutto.

Modrić pojawił się w Madrycie w lecie 2012 roku. Od tej pory wraz z Los Blancos sięgnął po cztery tytuły mistrza Hiszpanii i pięciokrotnie wygrywał w Ldze Mistrzów. Już 1 czerwca będzie miał okazję na szóste trofeum.

POLECAMY TAKŻE

Zobacz także: Komplikuje się prezentacja Mbappe. Trzy trudne warunki do spełnienia

Komentarze