Typy na La Ligę

Rywalizacja w hiszpańskiej La Liga od wielu lat jest zdominowana przez zespoły Realu Madryt i Barcelony. Hiszpańska ekstraklasa to jednak nie tylko te zespoły. W tej sekcji prezentujemy typy bukmacherskie na mecze ligi hiszpańskiej, opatrzone analizą ostatnich wyników i aktualnej sytuacji kadrowej poszczególnych zespołów.

Oferta dla czytelników goal.pl

Fortuna

Aż do 635 zł

Darmowe zakłady 20+10 zł z kodem GOAL

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Aktualne typy bukmacherskie na La Ligę

Typy bukmacherskie

La Liga – typy

Jeszcze niedawno liga hiszpańska była uznawana za najsilniejszą ligę na świecie. Wszystko za sprawą niezwykle silnych drużyn Barcelony i Realu Madryt. W ostatnich latach sytuacja w La Liga znacząco się zmieniła, co przełożyło się również na brak sukcesów hiszpańskich zespołów w europejskich pucharach. Dominację Królewskich i Dumy Katalonii przełamało ostatnio Atletico Madryt, a do walki o czołowe lokaty włączyły się kolejne zespoły. To sprawia, że rozgrywki La Liga są jeszcze ciekawsze do typowania.

Zainteresowanie kibiców nadal skupia się wokół Realu Madryt i Barcelony, ale obaj giganci nie wygrywają już tak często jak jeszcze kilka lat temu. W Goal.pl uważnie śledzimy sytuację w obu tych klubach, ale nie tylko. W naszym serwisie znajdziecie oczywiście obszerne analizy wszystkich meczów z udziałem Królewskich i Dumy Katalonii, ale nie zapominamy również o innych pojedynkach. Staramy się przeanalizować każdy mecz w kolejce i dostarczyć wam ciekawych propozycji.

Typy na ligę hiszpańską

W rozgrywkach hiszpańskiej La Liga udział bierze 20 zespołów, a każdy z nich rozgrywa 38 spotkań. Tym samym w każdej kolejce mamy możliwość emocjonowania się 10 pojedynkami. Na goal.pl znajdziecie typy bukmacherskie na każdy z nich. Dodatkowo najciekawsze spotkania w danej kolejce, w tym pojedynki z udziałem Realu Madryt i Barcelonie, poddajemy głębszej analizie, a proponując konkretne typy, staramy się minimalizować ryzyku. Musicie jednak pamiętać, że granie u bukmacherów zawsze wiąże się z ryzykiem i żadnego typu nie można traktować jako “pewniaka”.

Jakie typy znajdziecie w naszym serwisie na mecze ligi hiszpańskiej? Nie ograniczamy się w tej kwestii do zakładów na najbardziej popularne rynki (1X2). Staramy się iść w różnych kierunkach, dlatego na pewno znajdziecie u nas typy na undery/overy, czy zakłady łączone. W przypadku La Liga dużą popularnością cieszą się również zakłady na liczbę żółtych kartek w meczu, bowiem liga hiszpańska pod tym względem wyróżnia się na tle Europy.

W ofertach bukmacherów bardzo często znajdziecie również specjalne promocje na konkretne pojedynki. Takich nie brakuje przede wszystkim na wyczekiwane na całym świecie El Clasico. Niektórzy bukmacherzy pozwalają na przykład stawiać na zwycięzcę takiego spotkania po bardzo wysokim kursie – niekiedy sięgającym 25.00. Oczywiście po spełnieniu pewnych warunków.

La Liga – kursy bukmacherskie

Poniżej znajdziecie najlepsze kursy bukmacherskie w ofertach polskich bukmacherów na kilka najbliższych spotkań hiszpańskiej ekstraklasy.

14:00 9 grudnia 2023
Deportivo Alaves
Las Palmas
16:15 9 grudnia 2023
Real Betis
Real Madryt
18:30 9 grudnia 2023
Villarreal
Real Sociedad
21:00 9 grudnia 2023
Mallorca
Sevilla FC
14:00 10 grudnia 2023
Atletico Madryt
Almeria
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 9 grudnia 2023 13:24.