Grosicki królem strzelców? Jasna deklaracja lidera Pogoni

Kamil Grosicki zdobył gola w niedzielnym meczu w Kielcach i jest obecnie najlepszym polskim strzelcem PKO Ekstraklasy. Skrzydłowego reprezentacji zapytano na Canal + o to czy myśli o wygraniu tej klasyfikacji.

Kamil Grosicki
Obserwuj nas w
IMAGO / Newspix Na zdjęciu: Kamil Grosicki
  • Grosicki jest w wysokiej formie
  • Zawodnik Pogoni znów trafił w niedzielę do siatki
  • Polak walczy o koronę strzelców

Grosicki najlepszym polskim strzelcem

Pogoń Szczecin wyszarpała remis w Kielcach, a gola z rzutu karnego zdobył Kamil Grosicki. Doświadczony skrzydłowy ma już w swoim dorobku dziesięć goli w tym sezonie. Czyni go to najlepszym polskim strzelcem PKO Ekstraklasy. Lepsi w klasyfikacji są tylko Ilya Szkurin (12) i Erik Exposito (14).

POLECAMY TAKŻE

Samego Grosickiego zapytano czy myśli o koronie strzelców. – Chcę być najlepszym zawodnikiem drużyny i na tym mi zależy. Myślę o bramkach i asystach dla dobra zespołu. Jak punktujemy, to wtedy mnie to cieszy – powiedział na antenie Canal + Sport.

Grosicki zrehabilitował się w oczach kibiców za niewykorzystany rzut karny w meczu z Zagłębiem Lubin. Tym razem Polak się nie pomylił. – Postanowiłem zmienić róg. W spotkaniu z Zagłębiem podszedłem do tej jedenastki bez wiary. Teraz się skoncentrowałem i ją wykorzystałem – dodał.

Komentarze