REKLAMA
REKLAMA

Carrera gotowy zastąpić Conte

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Football Italia  |  10.08.2012 18:52
Massimo Carrera zastąpi na ławce trenerskiej Juventusu Turyn zawieszonego na dziesięć miesięcy Antonio Conte. Dyrektor techniczny do spraw rozwoju młodzieży jest spokojny przed objęciem nowej roli.

- Każdego dnia współpracowałem z nim i nie będę miał problemu z zastąpieniem go. Postaram się dawać zawodnikom wskazówki będąc obok ławki, ale nie z własnej inicjatywy, a na podstawie tego co robimy każdego dnia - mówi Massimo Carrera. - Piłkarze tworzą zgraną grupę, dużo mi ułatwiają. Mam się bać? Będę siedział na ławce mistrzów Włoch. Rozmawiamy o futbolu w którym jestem od 40 lat.

Już w najbliższy weekend Juventus Turyn zagra z Napoli w meczu o Superpuchar Włoch. Bianconeri mają coś do udowodnienia Neapolitańczykom po porażce w finale Coppa Italia.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

tabiiibat | 10.08.2012 19:57

Marotta już potwierdził, że bez względu na wszystko Conte zostaje trenerem i pracuje na normalnych zasadach (oprócz meczy na ławce-oczywiście).
Wydaje mi się, że Conte złoży dwie apelacje i w każdej ma realne szanse na urwanie po 3 miesiące co dawałoby 4 miechy zawiechy, a kto wie może nawet oczyszczenie z zarzutów.

Lichtsteiner | 10.08.2012 20:31

Carrera jest gotowy zadzwonić do Conte w przerwie meczu.
Powiedzmy sobie szczerze, trenował będzie Conte, taktyke ustalał będzie Conte, powołanych piłkarzy i pierwszą jedenastkę to samo.

niesfiec | 10.08.2012 21:40

No, kolejny raz sąd robi szopkę z SerieA, a to wszystko w imię walki z korupcją :Dgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy