Zawodnik GKS-u Tychy nie wytrzymał. “Fatalne zachowanie” [WIDEO]

GKS Tychy przegrał niedzielne spotkanie piątej kolejki Fortuna 1 Ligi z Arką Gdynia. Kluczowy moment spotkania miał miejsce jeszcze w pierwszej połowie, gdy czerwoną kartką ukarany został Dominik Połap. Piłkarzowi ekipy z Edukacji puściły nerwy.

Dominik Połap
  • GKS Tychy po wypadzie nad morze nie ma powodów do zadowolenia
  • Drużyna Dariusza Banasika przegrała z Arką Gdynia (0:2) w meczu piątej kolejki Fortuna 1 Ligi
  • Kluczowy moment spotkania miał miejsce w pierwszej odsłonie, gdy czerwoną kartkę zobaczył Dominik Połap

Niesportowe zachowanie w spotkaniu Arka – GKS Tychy

GKS Tychy przystępował do potyczki z Arką Gdynia jako lider rozgrywek. Niemniej w niedzielnym starciu poprzeczka przed tyszanami została zawieszona wysoko.

Tymczasem w 36. minucie skomplikowała się sytuacja w szeregach GKS-u. Dominik Połap, chcąc szybko wznowić grę od autu, liczył na szybkie podanie piłki przed młodego chłopaka, który miał takie zadania. Ten jednak uparcie nie chciał szybko oddać futbolówki i piłkarz tyskiej ekipy pchnął go. Sędzia nie miał wątpliwości, że Połap zasłużył na czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie.

Finalnie GKS przegrał z Arką dwoma golami (0:2). W następnej kolejce na drodze tyszan stanie Miedź Legnica. Spotkanie odbędzie się już w piątek o godzinie 18:00.

GKS Tychy wywalczy w sezonie 2023/2024 awans do PKO Ekstraklasy?