Zagłębie Sosnowiec testuje nowego obrońcę. W przeszłości grał w Legii

William Remy rozpoczął właśnie treningi w ekipie Zagłębia Sosnowiec. 32-letni stoper jest dobrze znany w Polsce z występów - dość przeciętnych - w Legii Warszawa.

William Remy
Obserwuj nas w
IMAGO / PIOTR KUCZA/FOTOPYK / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: William Remy
  • Zagłębie Sosnowiec walczy o ligowy byt na zapleczu Ekstraklasy
  • Pierwszoligowiec ostatnio przeszedł spore zmiany
  • Teraz zespół testuje Williama Remy, który w przeszłości grał dla Legii Warszawa

Kiedyś coś kopał…

Zagłębie Sosnowiec w ostatnich dniach i tygodniach przechodzi spore zmiany. Wszystko zaczęło się od przejęcia klubu przez Rafała Collinsa, który z pakietem 0,74 procent akcji zarządza spółką. W tym czasie zdążył się już zmienić trener, dyrektor sportowy oraz kadra pierwszego zespołu. Teraz w celu łatania dziur w drużynie i polepszenia sytuacji punktowej w tabeli Fortuna 1. ligi sosnowiczanie dokonują transferów.

A właściwie to testów potencjalnych nowych piłkarzy. Ostatnio poinformowano, że takowe przechodzi m.in. 34-letni piłkarz z 6. ligi niemieckiej. Teraz Zagłębie oficjalnie przekazało informacje, że przez najbliższe dni z klubem będzie trenował William Remy. 32-letni stoper jest znany w Polsce z występów – dość przeciętnych – dla Legii Warszawa. W Ekstraklasie Francuz rozegrał 40 spotkań, podobnie w Ligue 1. Ostatnio zaś związany był z belgijskim Royal Excelsior Virton, gdzie wystąpił 15 razy.

Zobacz też: Pasieczny: Różnica między Wartą a Wisłą? W Warcie mieli pełną świadomość miejsca, w którym są.

Komentarze