Wisła Kraków chce piłkarza beniaminka 1. ligi. W tle spora kwota

Wisła Kraków jest zainteresowana pozyskaniem Cezarego Polaka z Kotwicy Kołobrzeg, o czym informuje Piotr Koźmińskie z "WP Sportowe Fakty". W przeszłości klub odrzucił za swojego gracza ofertę opiewającą na 150 tysięcy euro.

Kazimierz Moskal
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Kazimierz Moskal

Wielki talent dołączy do Wisły Kraków

Wisła Kraków w czasie trwającego letniego okienka transferowego kompletnie przebudowuje swoją kadrę. Po dość przeciętny sezonie, w którym kolejny raz nie udało się awansować do PKO Ekstraklasy, w klubie doszło do wielu zmian na najważniejszych stanowiskach. Z zespołem pożegnał się dyrektor sportowy Kiko Ramirez, a wraz z nim trener Albert Rude. W dodatku drużynę opuściło wielu zawodników, a wśród nich są tacy, którzy dotychczas stanowili ważne ogniwa układanki Białej Gwiazdy.

POLECAMY TAKŻE

Niemniej ekipa z Krakowa pod wodzą Kazimierza Moskala powoli buduje nowy zespół w oparciu o bardziej krajowych, niż zagranicznych, piłkarzy. Do Wisły dołączył już m.in. Rafał Mikulec czy Olivier Sukiennicki. Na horyzoncie maluje się jednak kolejny bardzo ciekawy transfer. Według informacji przekazanych przez Piotra Koźmińskiego z “WP Sportowe Fakty”, Wisła Kraków jest zainteresowana pozyskaniem Cezarego Polaka z Kotwicy Kołobrzeg. Jest to 21-letni lewy obrońca.

Jak donosi dziennikarz, Biała Gwiazda miała za niego wysłać już ofertę, bowiem jego umowa wygasa dopiero wraz z końcem czerwca 2025 roku. Warto odnotować jednak fakt, że w przeszłości media informowały, że Kotwica Kołobrzeg odrzuciła za tego gracza ofertę w wysokości 150 tysięcy euro od jednego z klubów z Danii. W ostatnim sezonie 2. ligi Polak zagrał 29 spotkań, strzelił 4 gole i zaliczył 2 asysty.

Przeczytaj również gorący temat: Milik może stać się bohaterem wielkiej wymiany! Juventus ma plan

Komentarze