Huśtawka emocji w meczu Stal – Wisła, decydujący gol w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Wisła Kraków pewna swego przystępowała do meczu 20. kolejki Fortuna 1 Ligi ze Stalą Rzeszów. Ekipa Marka Zuba pierwsza zdobyła bramkę na obiekcie przy Hetmańskiej. Niemniej to Biała Gwiazda była finalnie górą w rywalizacji.

Stal Rzeszów - Wisła Kraków
  • Dwa gole padły w pierwszej odsłonie spotkania Stali Rzeszów z Wisłą Kraków
  • Kolejne trafienie w Fortuna 1 Lidze zaliczył Angel Rodado
  • W końcówce gospodarze mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale Krzysztof Danielewicz zmarnował jedenastkę
  • Bohaterem spotkania został Eneko Satrestegui, zdobywając bramkę na 2:1 dla Białej Gwiazdy w doliczonym czasie gry

Wisła wyrwała wygraną Stali

Stal Rzeszów meczem z Wisłą Kraków zaczęła niedzielną rywalizację na boiskach Fortuna 1 Ligi. W roli faworyta do spotkania podeszli piłkarza Alberta Rude. Rzeczywistość jednak pokazała, że wiślacy nie mieli łatwo w Rzeszowie.

W pierwszej odsłonie padły dwie bramki. Wynik spotkania został otwarty w 28. minucie. W roli głównej wystąpił Adrian Bukowski, który dołączył do Stali na wypożyczenie ze Śląska Wrocław. 20-latek wykorzystał fatalne zachowanie Marca Carbo i kibice na obiekcie przy Hetmańskiej mogli mieć powody do radości.

Tymczasem w samej końcówce pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Angel Rodado. Najskuteczniejszy piłkarz wykorzystał zamieszanie w polu karnym rywali i zaliczył dwunaste trafienie w tej kampanii. Na przerwę obie ekipy udały się z rezultatem 1:1.

Po zmianie stron więcej z gry mieli goście, utrzymując się dłużej przy piłce. Niemniej nie miało to długo przełożenia na sytuacje strzeleckie. W doliczonym czasie gry Krzysztof Danielewicz mógł natomiast zapewnić wygraną gospodarzom, podchodząc do rzutu karnego. Nie wykorzystał jednak swojej okazji.

Gdy wydawało się, że rywalizacja zakończy się podziałem punktów, to w ostatnich fragmentach gola strzelił Eneko Satrestegui. Wisła jednocześnie odniosła dziewiąte zwycięstwo w sezonie, po którym ma na swoim koncie 34 punkty.