Sensacyjny transfer do TVP! Kontrowersyjny komentator będzie nadal pracował przy 1. lidze

Marcin Feddek od lat wzbudza kontrowersje wśród kibiców. Komentator zasłynął m.in. ze słów o "porażeniu mózgowym w ataku Manchesteru United". Teraz dziennikarz ma trafić - wraz z Fortuna 1. ligą - do TVP Sport.

Marcin Feddek
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Marcin Feddek
  • Od przyszłego sezonu Fortuna 1. liga zagości na antenie TVP Sport
  • Publiczny nadawca pozyskał prawda do tej ligi od Polsatu
  • Teraz okazuje się, że być może nie tylko transmisje, ale i jeden z komentatorów zmieni miejsce pracy

Kibice mogą być w szoku…

Fortuna 1. liga wraz z końcem tego sezonu zmieni swojego nadawcę. Po wielu latach prawa do transmitowania tych rozgrywek stracił Polsat. Stacja Zygmunta Solorza wielokrotnie była krytykowana za sposób opakowania zaplecza PKO Ekstraklasy i jakości dostarczanych spotkań. M.in. stąd środowisko entuzjastycznie przyjęło wiadomość o nabyciu praw przez TVP. Publiczny nadawca ma zwiększyć liczbę meczy transmitowanych w telewizji oraz jakość produktu.

W szoku mogą być jednak kibice, którzy liczyli, że w nowym sezonie nie będą słyszeć głosu m.in. Marcina Feddka, który dla wielu z nich stał się symbolem słabego poziomu komentarza Fortuna 1. ligi. Według informacji przekazanych przez “Fakt” dziennikarz ma zamienić Polsat Sport na TVP Sport. Będzie to dla niego powrót na Woronicza po wielu latach.

Warto przypomnieć, że Feddek został przez Polsat dwukrotnie zawieszony po skandaliczny słowach przy okazji meczów Ligi Mistrzów. Wówczas mówił m.in. o “porażeniu mózgowym w ataku Manchesteru United”.

Czytaj więcej: Moder zdecydował o przyszłości. “Rozpoczęły się rozmowy” w kluczowej sprawie

Komentarze

Na temat “Sensacyjny transfer do TVP! Kontrowersyjny komentator będzie nadal pracował przy 1. lidze