Ruch Chorzów zaprezentował nowego sponsora strategicznego [WIDEO]

Ruch Chorzów zaczął nową erę. W środę 10 lipca 2024 roku klub poinformował, że porozumiał się z nowym sponsorem strategicznym. Została nim marka STS zakłady bukmacherskie.

STS sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów
Obserwuj nas w
fot. Łukasz Pawlik / Goal.pl Na zdjęciu: STS sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów nawiązał współpracę z STS-em

Ruch Chorzów jest w trakcie przygotowań do nowego sezonu ligowego. W pierwszej kolejce ekipa z siedzibą przy ulicy Cichej zmierzy się z Odrą Opole. Tymczasem władze klubu pracują przy budowaniu kadry drużyny, ale również nad sprawami organizacyjnymi.

POLECAMY TAKŻE

Nie tak dawno Ruch stanął przed wyzwaniem znalezienia nowego sponsora strategicznego. Dotychczasowy Betclic w związku z tym, że zaangażował się w sponsoring tytularny 1, 2 i 3 Ligi finalnie rozwiązał porozumienie z klubem z Chorzowa. Ostatecznie miejsce bukmachera działającego na kilku rynkach europejskich zastąpiły STS zakłady bukmacherskie.

“STS – największy bukmacher w Polsce – podpisał kontrakt sponsorski z Ruchem Chorzów, na mocy którego został sponsorem strategicznym 14-krotnego mistrza Polski. Logo STS znajdzie się na froncie koszulek Niebieskich. Kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu 2026/2027 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Jest to kolejna z umów, którą podpisali STS i Ruch. Wcześniejsza współpraca między liderem rynku bukmacherskiego a chorzowskim klubem miała miejsce w latach 2016-2017” – przekazano w oficjalnym komunikacie bura prasowego Niebieskich.

Nowy sponsor chorzowskiej ekipy aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu. STS jest też sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, Rakowa Częstochowy czy Jagiellonii Białystok i Widzewa Łódź.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Ruch po spadku z ligi ma nadzieję jak najszybciej wrócić do elity. W tym celu ekipę z Chorzowa wzmocniło kilku graczy. Jak na razie Ruch sfinalizował transfery z udziałem: Mateusza Chmarka, Martina Konczkowskiego, Andrea Lokicia, Nono, Jakuba Szymańskiego czy Denisa Ventury. Nowe kontrakty z klubem podpisali też: Soma Novothny, Daniel Szczepan i Łukasz Moneta.

Czytaj więcej: STS sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów

Komentarze