STS sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów zyskał nowego sponsora strategicznego, którym został największy polski bukmacher, STS. Logo operatora znajdzie się na froncie koszulek 14-krotnych mistrzów Polski, a umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2026/2027 z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

STS sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów
Na zdjęciu: STS sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów

STS chce zwiększyć zasięg w 1. Lidze

Warto powiedzieć, że nie jest to pierwszy kontrakt pomiędzy dwoma stronami. Wcześniejsza współpraca miała bowiem miejsce w latach 2016-2017. Teraz Niebiescy i szefowie STS znów postanowili połączyć siły.

Współpraca Ruchu i największego polskiego bukmachera obejmować będzie wiele elementów jak koszulki meczowe pierwszej drużyny, obecność sponsora na powierzchniach reklamowych klubu i Stadionu Śląskiego, a także działania w mediach społecznościowych i innych kanałach dotarcia do kibiców.

– Cieszymy się, że jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce ponownie dołącza do grona sponsorowanych przez STS podmiotów. Jedna z najwyższych frekwencji w lidze i ogromne zaangażowanie fanów pokazują potencjał, który jest w Ruchu Chorzów. Dołożymy wszelkich starań, żeby nasza współpraca przyniosła dużo korzyści obu stronom kontraktu – mówi Paweł Rabantek, chief marketing officer STS.

– Kontrakt sponsorski z Ruchem, to dla nas kolejny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania rodzimego sportu, ale także zwiększenie ekspozycji STS w pierwszej lidze piłkarskiej – dodaje.

STS z akcjami specjalnymi dla kibiców Ruchu Chorzów

Z nawiązania współpracy zadowolony jest także prezes Ruchu Chorzów, Seweryn Siemianowski. – STS i Ruch, dwie wielkie marki, znów grają w jednej drużynie. Nawiązanie tak istotnej współpracy to w dużej mierze zasługa naszych kibiców, którzy dzięki grze na Stadionie Śląskim wreszcie mogli pokazać swój olbrzymi potencjał, będąc jedną z największych publiczności w Polsce – przyznaje.

Działanie STS w ramach współpracy z Ruchem na też obejmować akcje promocyjne i bonusy dla kibiców Niebieskich. STS ma uruchomić specjalny program afiliacyjny, dzięki któremu fani ponownie wesprą Centrum Szkoleń Ruchu Chorzów. 

STS z kontraktami w PKO BP Ekstraklasie

Współpraca z Ruchem to jeden z elementów wspierania przez STS polskich klubów i ogólnie sportu. Firma oprócz Ruchu Chorzów sponsoruje także m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej, Raków Częstochowa, mistrza Polski – Jagiellonię Białystok oraz Widzew Łódź.

Komentarze