Lechia poinformowała o odejściu Kurminowskiego
Lechia Gdańsk ma za sobą bardzo słaby sezon. Drużyna z Trójmiasta przez sporą część rozgrywek była zdecydowanie nad kreską, ale dramatyczna końcówka sprawiła, że zespół spadł z ligi. Warto jednak w tym miejscu dodać, że to głównie zasługa odjętych na początku kampanii pięciu punktów. Niemniej to już przeszłość i teraz wszyscy skupiają się na przygotowaniach do nowych wyzwań, już na pierwszoligowych boiskach.
Co prawda wciąż trwają poszukiwania nowego trenera, ale już przekazano pierwsze konkretne informacje na temat przyszłości jednego z zawodników. Lechia Gdańsk oficjalnie poinformowała, że Dawid Kurminowski nie jest już zawodnikiem zespołu. Jego kontraktu uległ rozwiązaniu po spadku z PKO Ekstraklasy przez zapisy, które były w umowie.
REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie
Dawid Kurminowski w minionym sezonie rozegrał w sumie 26 spotkań, w których zdobył cztery gole oraz zanotował jedną asystę. Łącznie na poziomie naszej elity ma 90 gier i 23 trafienia, które notował głównie dla Zagłębia Lubin. Przez kilka lat występował on także w zagranicznych ligach: w Danii oraz na Słowacji. Serwis „Transfermarkt” wycenia obecnie 27-latka na 250 tysięcy euro.
Zobacz także: Grenwood odchodzi! Wiemy, gdzie zagra gracz Pogoni Szczecin! [NASZ NEWS]









