Były skrzydłowy Widzewa trafi do nowego zespołu. To klub z 1. ligi

Ernest Terpiłowski, który w minionym sezonie grał dla Widzewa Łódź jest bliski podpisania umowy z Polonią Warszawa, o czym donosi FootballScout na platformie X (dawniej Twitter).

Ernest Terpiłowski
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Ernest Terpiłowski

Polonia Warszawa wzmacnia swoje szeregi

Widzew Łódź w czasie letnich przygotowań do nowego sezonu przechodzi dość spore zmiany. Do zespołu trenera Daniela Myśliwca dołączyło kilku bardzo ciekawych graczy, jak chociażby Jakub Łukowski czy Hubert Sobol, ale też pożegnało się kilka znaczących nazwisk, które w minionych sezonach były ważnymi postaciami łodzian. Mowa tu m.in. o Serafinie Szocie czy Dawidzie Kunie.

POLECAMY TAKŻE

Z klubem wraz z końcem rozgrywek 2023/24 pożegnał się także Ernest Terpiłowski, który związany był z Widzewem od lutego 2022 roku. Dla Widzewiaków rozegrał on 58 spotkań, w których zdobył sześć goli i zanotował pięć asyst. Teraz jednak prawdopodobnie znalazł sobie nowy klub. Mowa mianowicie o Polonii Warszawa, do której ma trafić według informacji przekazanych przez FootballScouta na platformie X (dawniej Twitter).

W poprzednim sezonie Betclic 1. ligi Polonia Warszawa zajęła 15. miejsce w tabeli i jako beniaminek zaplecza Ekstraklasy udało im się utrzymać. Teraz ekipa trenera Rafała Smalca ma zamiar powalczyć o nieco wyższe cele i wzmacnia swoje szeregi. Wcześniej dołączyli do klubu m.in. Łukasz Zjawiński z Lechii Gdańsk i Szymon Kobusiński z Zagłębia Lubin.

Czytaj więcej: Lechia Gdańsk z zakazem transferowym?! Klub szybko reaguje na decyzję FIFA

Komentarze