Artur Skowronek może wrócić do pracy. Chce go klub z 1. ligi

Podbeskidzie coraz mocnej zbliża się ku degradacji do 2. ligi. "Górale" za chwilę zmienią szkoleniowca, ale otwarte pozostaje pytanie, kto zastąpi Dariusza Marca. Według Jakuba Białka z "Weszło" będzie to Artur Skowronek.

Artur Skowronek
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Artur Skowronek
  • Artur Skowronek wkrótce może wrócić do pracy w Fortuna 1. lidze
  • Szkoleniowiec jest kandydatem na trenera Podbeskidzia Bielsko-Biała
  • “Górale” znajdują się w dramatycznym położeniu

Trzeci trener w jednym sezonie

Sytuacja Podbeskidzia Bielsko-Biała jest właściwie mówiąc dramatyczna. Zespół gra bardzo słabo, a jeszcze gorzej punktuje. To przekłada się na przedostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1. ligi i widmo realnej degradacji poziom niżej. Z tego też powodu do klubu przyszedł Dariusz Marzec, ale były asystent Franciszka Smudy zostanie zwolniony w najbliższych dniach. Taką decyzję podjął zarząd po porażce z Odrą Opole.

Kwestią otwartą pozostaje pytanie, kto zastąpi trenera Marca. Na giełdzie nazwisk pojawiało się nazwisko Piotra Jawnego oraz Macieja Stolarczyka, ale ciężko wyobrazić sobie angaż szczególnie tego drugiego. Nowe światło na tę sprawę rzucił jednak Jakub Białek w programie “Weszłopolscy”. Dziennikarz przekazał, że w grze o posadę w Podbeskidziu jest Artur Skowronek. 41-latek w przeszłości pracował m.in. w Wiśle Kraków i Zagłębiu Sosnowiec.

Czytaj więcej: Odra Opole zdecydowała ws. przyjęcia kibiców Wisły Kraków

Komentarze