Widzew Łódź – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (25.02.2024)

Widzew - Górnik: transmisja w TV i online. Bardzo ciekawie zapowiada się niedzielna konfrontacja w ramach 22. kolejki PKO Ekstraklasy. Sprawdź gdzie oglądać mecz Widzew - Górnik.

Lukas Podolski
Obserwuj nas w
IMAGO/PressFocus/Newspix Na zdjęciu: Lukas Podolski

Widzew – Górnik, gdzie oglądać?

Bardzo ciekawie zapowiada się niedzielne spotkanie 22. kolejki PKO Ekstraklasy w Łodzi, gdzie Widzew zmierzy się z Górnikiem. Gospodarze w ostatniej kolejce wygrali 2:0 derbowe spotkanie z ŁKS-em, przerywając tym samym serię czterech kolejnych ligowych porażek. Teraz drużyna prowadzona przez Daniela Myśliwca będzie chciała potwierdzić dobrą formę w starciu z Górnikiem.

Górnik rundę wiosenną rozpoczął w świetnym stylu, zdobywając sześć punktów w dwóch spotkaniach. Zespół Jana Urbana pewnie 3:1 pokonał Piasta Gliwice i Górnika Zabrze. Mimo tego nastroje w klubie nie są najlepsze, a to efekt zaległości jakie Górnik ma wobec swoich zawodników. W piątek piłkarze postanowili zaprotestować i odmówili udziału w treningu. Czy będzie to miało wpływ na przebieg niedzielnego meczu? Trudno powiedzieć. Sprawdź typy na mecz Widzew – Górnik.

Widzew – Górnik, transmisja w TV

Mecz Widzew – Górnik rozegrany zostanie w niedzielę (25 lutego) o godzinie 15:00. Transmisja z tego meczu dostępna będzie na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3. Pojedynek skomentują Marcin Rosłoń i Kamil Kosowski.

Widzew – Górnik, transmisja online

Transmisja z meczu Widzew – Górnik dostępna będzie również za pośrednictwem internetu. Aby obejrzeć spotkanie wystarczy skorzystać z usługi CANAL+ online, do której dostęp nadal można uzyskać w atrakcyjnej ofercie. Zakładając konto za pośrednictwem naszej strony za pierwsze trzy miesiące dostępu do pakietu z kanałami CANAL+ zapłacisz tylko 39 zł miesięcznie.

Widzew – Górnik, kto wygra?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Widzewa 58%
remisem 2%
wygraną Górnika 40%
202+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Widzewa
  • remisem
  • wygraną Górnika

Widzew – Górnik, kursy bukmacherskie

Spotkanie nie ma murowanego faworyta, ale bukmacherzy większe szanse na wygraną dają Widzewowi. Łodzianie będą mieli po swojej stronie przede wszystkim atut własnego boiska.

Gdzie obejrzeć mecz Widzew – Górnik?

Transmisja będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Widzew – Górnik?

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (25 lutego) o godzinie 15:00.

Komentarze