Rumunia – Ukraina: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (17.06.2024)

Rumunia - Ukraina: Transmisja w TV i online. W poniedziałek do rywalizacji przystąpi grupa E Euro 2024. Sprawdź gdzie oglądać mecz Rumunia - Ukraina.

Artem Dovbyk
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Artem Dovbyk

Rumunia – Ukraina: gdzie oglądać?

Poniedziałkowe spotkanie grupy E Euro 2024 pomiędzy reprezentacją Rumunii a reprezentacją Ukrainy rozpocznie czwarty dzień turnieju. Faworytem konfrontacji będzie zespół zza naszej wschodniej granicy. Serhij Rebrow ma do dyspozycji kilka gwiazd europejskiego futbolu. Tacy zawodnicy jak m.in. Artem Dowbyk, Mychajło Mudryk czy Heorhij Sudakow powinni zapewnić Ukrainie komplet punktów.

Nie powinniśmy jednak lekceważyć Rumunii, która, choć w swoich szeregach nie posiada tak klasowych zawodników, to sprawiła niespodziankę podczas eliminacji. Z pewnością w poniedziałek raz jeszcze będą chcieli udowodnić swoją wartość. Sprawdź typy na mecz Rumunia – Ukraina.

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Rumunia – Ukraina: transmisja w TV

Mecz reprezentacji Rumunii z Ukrainą odbędzie się w poniedziałek (17 czerwca) na stadionie Allianz Arena w Monachium. Transmisja tego spotkania będzie dostępna na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Rywalizację obu drużyn skomentuje duet Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski.

Rumunia – Ukraina: transmisja online

Rywalizacja w pierwszej serii gier w grupie E Euro 2024 pomiędzy Rumunią a Ukrainą będzie dostępna w internecie na stronie sport.tvp.pl.

Rumunia – Ukraina: kto wygra?

Kto wygra?

Rumunia 33%
Remis 33%
Ukraina 33%
12+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Rumunia
  • Remis
  • Ukraina

Rumunia – Ukraina: kursy bukmacherskie

Faworytem meczu według bukmacherów będzie reprezentacja Ukrainy, której zwycięstwo można zagrać z kursem 2.00. Z kolei współczynnik na triumf Rumunii oscyluje w granicach 4.20, co udowadnia, że analitycy nie wierzą w zdobycie kompletu punktów przez rumuńską kadrę.

Gdzie oglądać mecz Rumunia – Ukraina?

Spotkanie będzie transmitowane w telewizji na kanale TVP 1 oraz TVP Sport.

Kiedy odbędzie się spotkanie Rumunia – Ukraina?

Mecz zostanie rozegrany w poniedziałek (17 czerwca) o godzinie 15:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze