Niemcy – Węgry: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (19.06.2024)

Niemcy - Węgry: transmisja w TV i online. Ciekawie zapowiada drugi mecz na Euro 2024 z udziałem drużyny Juliana Nagelsmanna. Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Niemcy - Węgry.

Toni Kroos
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Toni Kroos

Niemcy – Węgry, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

W grupie A trwających mistrzostw Europy na czele tabeli są Niemcy i Szwajcarzy. Drużyna Juliana Nagelsmanna w pierwszej kolejce bez kłopotu pokonała Szkocję (5:1). Z kolei zespół Murata Yakina poradził sobie z Węgrami (3:1).

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Zespół Marco Rossiego wierzy jednak, że będzie w stanie podtrzymać dobrą passę spotkań przeciwko Niemcom, z którymi nie przegrali od trzech meczów. Raz wygrali i dwukrotnie remisowali. Po raz ostatni obie ekipy grały ze sobą we wrześniu 2022 roku. Wówczas węgierska drużyna zwyciężyła jednym golem (1:0). Sprawdź typy na mecz Niemcy – Węgry, który obejrzysz zarówno w TV, jak i za pośrednictwem internetu.

Niemcy – Węgry, transmisja w TV

Drugie ze środowych spotkań Euro 2024 będzie można zobaczyć w tradycyjnej telewizji. Taką możliwość zapewnią stacje TVP 2 i TVP Sport. Mecz zacznie się o godzinie 18:00 i skomentują go Sławomir Kwiatkowski oraz Marek Wasiluk.

Niemcy – Węgry, transmisja online

Rywalizację ze stadionu w Stuttgarcie będzie można zobaczyć nie tylko w tradycyjnej telewizji, ale też w internecie. Dostęp online do spotkania Niemcy – Węgry da strona internetowa Sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport. Ponadto mecz można śledzić dzięki aplikacjom CANAL+ online czy WP Pilot.

Niemcy – Węgry, typ kibiców

Jak zakończy spotkanie?

wygraną Niemców 89%
wygraną Węgrów 11%
remisem 0%
9+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Niemców
  • wygraną Węgrów
  • remisem

Niemcy – Węgry, kursy bukmacherów

Analitycy bukmacherscy przekonują, że większe szanse na wygraną mają gospodarze. Typ na zwycięstwo Niemców wynosi 1.28. Remis wyceniono na 6.20. Z kolei ewentualną wygraną Węgrów na 11.00 i to najmniej prawdopodobna opcja.

Gdzie obejrzeć mecz Niemcy – Węgry?

Transmisja ze spotkania Niemcy – Węgry dostępna będzie na antenach TVP 2 i TVP Sport.

Kiedy odbędzie się mecz Niemcy – Węgry?

Spotkanie rozegrane zostanie w środę (19 czerwca) o godzinie 18:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze