Hiszpania – Gruzja: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (30.06.2024)

Hiszpania - Gruzja: transmisja w TV i online. Ciekawie zapowiada się potyczka, która zacznie się o godzinie 21:00. Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie Hiszpania - Gruzja.

Alvaro Morata
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Alvaro Morata

Hiszpania – Gruzja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Niedzielna rywalizacja z udziałem reprezentacji Hiszpanii i Gruzji będzie jednocześnie starciem giganta na Euro 2024 z absolutnym debiutantem. La Furia Roja ma zamiar kontynuować swój zwycięski marsz, który zaczął się w fazie grupowej mistrzostw Europy. Tymczasem zespół Willy Sagnola chce potwierdzić, że wygrana z Portugalią (2:0) nie była przypadkowa.

Hiszpania może pochwalić się pięcioma z rzędu zwycięstwami, licząc wszystkie rozgrywki. W pokonanym polu La Furia Roja zostawiła między innymi Albanię (1:0), Włochy (1:0) czy Chorwację (3:0). Z kolei Gruzini ostatnio pokonali Portugalczyków (2:0), a wcześniej zremisowali z Czechami (1:1) i przegrali z Turcją (1:3). Sprawdź typy na mecz Hiszpania – Gruzja, który obejrzysz zarówno w TV, jak i za pośrednictwem internetu.

Hiszpania – Gruzja, transmisja w TV

Niedzielne spotkanie będzie transmitowane w tradycyjnej telewizji. Mecz będzie emitowany na antenach TVP 1 i TVP Sport. Rywalizacja zacznie się o godzinie 21:00. Spotkanie skomentują Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski.

Hiszpania – Gruzja, transmisja online

Mecz Hiszpania – Gruzja będzie także do obejrzenia w internecie na stronie internetowej TVPSport.pl i w aplikacji TVP Sport. Dostęp do spotkania zapewnią też platformy streamingowe takie jak CANAL+ online czy WP Pilot.

Hiszpania – Gruzja, typ kibiców

Kto awansuje do 1/4 finału mistrzostw Europy?

Hiszpania 75%
Gruzja 25%
32+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Hiszpania
  • Gruzja

Hiszpania – Gruzja, kursy bukmacherów

Bukmacherzy przekonują, że większe szanse na zwycięstwo mają piłkarza Luisa de la Fuente. Typ na wygraną Hiszpanii wynosi 1.22. Remis wyceniono na 7.10. Z kolei opcję na zwycięstwo Gruzji oszacowano na 15.00.

Hiszpania
Gruzja
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 czerwca 2024 20:57.
Gdzie obejrzeć mecz Hiszpania – Gruzja?

Transmisja ze spotkania Hiszpania – Gruzja dostępna będzie na antenie TVP 1 i TVP Sport.

Kiedy odbędzie się mecz Hiszpania – Gruzja?

Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę (30 czerwca) o godzinie 21:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze