SSC Napoli chce Viktora Gyokeresa
Viktor Gyokeres bez wątpienia jest jednym z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym. Szwed już kilka miesięcy temu zapowiedział, że w nadchodzącym letnim okienku opuści szeregi Sportingu Lizbona. Bramkostrzelny napastnik wzbudza olbrzymie zainteresowanie. A najczęściej w kontekście jego przeprowadzki mówiło się o Manchesterze United oraz Arsenalu.
Najnowsze doniesienia w kontekście przyszłości klubowej Viktora Gyokeresa przekazuje „Mirror Football”. Otóż do walki o szwedzkiego gwiazdora przyłączył się zaskakujący klub. Napastnik Sportingu Lizbona znalazł się bowiem w kręgu zainteresowań SSC Napoli. Zwolennikiem przyjścia 26-latka jest sam Antonio Conte.
Zobacz również: Program Polak+ w Interze Mediolan
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wVBI-q-gpL5uRrZ9FaaTUWphPO9WFsmLQS7ColXXrp4/edit?gid=0#gid=0Zarówno Arsenal jak i Manchester United jednak wkrótce mogą wypisać się z walki o Viktora Gyokeresa. Oba kluby mogą ruszyć po innych napastników. W szczególności Kanonierzy, którzy prowadzą rozmowy z Benjaminem Sesko. SSC Napoli zatem nie można skreślać w kontekście walki o transfer reprezentanta Szwecji.
Viktor Gyokeres w sezonie 2024/25 rozegrał 52 spotkania w koszulce Sportingu Lizbona. 26-letni snajper może się pochwalić wybitnymi liczbami. Udało mu się bowiem zgromadzić na koncie aż 54 trafienia, a także 13 asyst. Portal „Transfermarkt” wycenia Szweda na 75 milionów euro.
Komentarze