Giganci Premier League powalczą o Garnera. Transfer możliwy już latem

James Garner latem może opuścić Everton. Wychowanek Manchesteru United bowiem wzbudził zainteresowanie Tottenhamu Hotspur oraz Newcastle United - podaje "Football Insider".

James Garner
Obserwuj nas w
IMAGO / Paul Phelan / Pro Sports Images Na zdjęciu: James Garner
  • James Garner wzbudza ogromne zainteresowanie
  • Usługami Anglika są zainteresowani Tottenham oraz Newcastle
  • Do transferu może dojść już w letnim okienku

James Garner na liście życzeń Tottenhamu oraz Newcastle

James Garner pierwsze piłkarskie kroki stawiał w akademii Manchesteru United. Anglikowi ostatecznie nie udało się przebić do seniorskiej drużyny “Czerwonych Diabłów”, ale regularnie możemy go oglądać na boiskach Premier League. 22-latek reprezentuje barwy Evertonu, ale wkrótce piłkarz może zaliczyć sportowy krok w górę.

POLECAMY TAKŻE

Z informacji przekazanych przez “Football Insider” wynika, że James Garner trafił na listę życzeń czołowych klubów Premier League. O jego transfer latem mają powalczyć Tottenham Hotspur oraz Newcastle United. Jednak na pierwszy krok w kierunku sprowadzenia będziemy musieli poczekać na koniec sezonu.

Wychowanek Manchesteru United w obecnie trwającej kampanii rozegrał 32 spotkania w koszulce Evertonu. Garner w tym czasie zdołał dwukrotnie wpisać się na listę strzelców oraz zaliczyć jedną asystę. Serwis “Transfermarkt” wycenia 22-latka na 20 milionów euro.

Sprawdź także: Trener Newcastle wyznaczył priorytet dla zarządu. Sprawa niecierpiąca zwłoki

Komentarze