Liverpool latem straci hiszpańskiego pomocnika? Oferta z Arabii Saudyjskiej

Liverpool latem może pożegnać się z Thiago Alcantarą. Football Insider przekonuje, że Hiszpan może w wieku 33 lat dołączyć do jednej z ekip z Arabii Saudyjskiej.

Juergen Klopp
Obserwuj nas w
fot. UK Sports Pics Ltd / Alamy Na zdjęciu: Juergen Klopp

Thiago Alcantara może zakotwiczyć w Saudi Pro League

Liverpool latem czeka dużo zmian. Już od dawna wiadomo, że z klubem pożegna się Juergen Klopp. To jednak może nie być jedyne rozstanie się z Anfield Road po zakończeniu sezonu 2023/2024. Wszystko wskazuje na to, że również Thiago Alcantara zmieni pracodawcę. Chętnych na pozyskanie piłkarza podobno nie brakuje.

Football Insider przekonuje, że zawodnik już poinstruował swoje menedżera, jakie kierunki ma brać pod uwagę. Thiago Alcantara ma być otwarty na transfer do ligi saudyjskiej. Niemniej na dzisiaj nieznane są kluby, które miałyby pozyskać piłkarza.

Ciekawa opcja na darmowy transfer

Nie jest jednak także wykluczone, że Hiszpan skusi się na przeprowadzkę do La Liga. FC Barcelona jest jedną z opcji, która miałaby być rozważana przez zawodnika. Thiago Alcantara w przeszłości grał już w tej ekipie.

46-krotny reprezentant Hiszpanii ma kontrakt ważny z The Reds do końca czerwca tego roku. W tym sezonie zawodnik jednak prawie ogóle nie grał. Wystąpił w zaledwie jednym spotkaniu, spędzając na boisku zaledwie pięć minut. Aktualnie piłkarz leczy kontuzję mięśniową.

Thiago Alcantara trafił do Liverpoolu w 2020 roku za 22 miliony euro. Wcześniej występował w Bayernie Monachium, borniąc barw tej ekipy w latach 2013-2020.

Czytaj więcej: Karolina Bojar-Stefańska w centrum wielkiej awantury. “Drastyczne fakty”

Komentarze