Zapadła decyzja ws. Zielińskiego

Piotr Zieliński
Piotr Zieliński PressFocus

Piotr Zieliński będzie mógł wystąpić w sobotnim spotkaniu Serie A, w którym Napoli zmierzy się z Crotone. Reprezentant Polski “zielone światło” na grę otrzymał po uzyskaniu kolejnego negatywnego wyniku testu na obecność koronawirua w organizmie.

Zamieszanie z wynikami testów

Występ polskiego pomocnika w meczu przeciwko Crotone stanął pod dużym znakiem zapytania po tym, jak powrocie ze zgrupowania reprezentacji Polski uzyskał dodatni wynik testu na koronawirusa. Z tego powodu piłkarz nie wrócił do treningów z zespołem, a następnie został poddany kolejnym dwóm testom. Oba dały testy negatywne. Tym samym nic nie stoi na przeszkodzie, temu, aby Zieliński zagrał w sobotnim spotkaniu.

Piotr Zieliński będzie więc do dyspozycji trenera Gennaro Gattuso i tylko od niego zależy, czy wybiegnie w podstawowym składzie. Szkoleniowiec Napoli będzie mógł także skorzystać z usług trzech reprezentantów Włoch: Lorenzo Insigne, Giovaniego Di Lorenzo i Alexa Mereta, którzy po powrocie ze zgrupowania także uzyskali negatywne wyniki testów.

Na murawie nie będziemy mogli natomiast zobaczyć pauzującego za kartki Kalidou Koulibaly’ego oraz kontuzjowanych Faouzhi Ghoulama i Diego Demme.

Sobotnie spotkanie Napoli – Crotone rozegrane zostanie na Stadio Diego Armano Maradona, a pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 15:00.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 3. kwietnia 2021 14:55.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze