Vlahović z dubletem, show w meczu Juve – Frosinone [WIDEO]

Juventus niedzielne granie w Serie A w ramach 26. kolejki zaczął meczem z Frosinone Calcio. Goli w rywalizacji nie brakowało.

Piłkarze Juventusu
  • Ciekawie zapowiadało się pierwsze niedzielne spotkanie w ramach 26. kolejki ligi włoskiej
  • Dwa gole padły już w pierwszym kwadransie rywalizacji
  • Kolejna bramkę w tej kampanii zdobył Dusan Vlahović

Dusan Vlahović zaczął strzelanie na Allianz Stadium

Juventus w tym sezonie wciąż liczy się w grze o mistrzostwo Włoch. Niemniej przez świetną postawę Interu Mediolan jest to niezwykle trudne wyzwanie.

Tymczasem już w trzeciej minucie starcia z Frosinone Calcio w ramach 26. kolejki Serie A bramkę zdobył Dusan Vlahović. Serb wykorzystał podanie od Westona MkcKenniego. Radość w szeregach Starej Damy nie trwała jednak długo, bo już w 14. minucie do wyrównania doprowadził Walid Cheddira. Piłkarz gości oddał strzał głową.

Na trafieniu wyrównującym Frosinone nie chciało poprzestać. Dało to efekt w 27. minucie. Wówczas bramkę na 2:1 dla ekipy Eusebio Di Francesceo zdobył Marco Bresciano. Na kłopoty w ekipie z Turynu był jednak Vlahović, który w 32. minucie strzelił gola na 2:2.

Finalnie zawody w Turynie zakończyły się wygraną Juventusu. W piątej minucie doliczonego czasu gry bramkę na 3:2 zdobył Daniele Rugani. Bianconeri jednocześnie zakończyli serię bez wygranej.