Świderski z debiutanckim golem w Serie A [WIDEO]

Karol Świderski zdobył gola w meczu Verony z Sassuolo. Polski napastnik wykorzystał dogodną sytuację w 79. minucie. Jak się później okazało, było to niezwykle ważne trafienie, które dało gospodarzom zwycięstwo 1:0.

Karol Świderski
IMAGO / Franco Romano Na zdjęciu: Karol Świderski
  • Karol Świderski w końcu trafił w Serie A
  • Polak wszedł z ławki i po kilku minutach wpisał się na listę strzelców
  • Napastnik wykorzystał dogodną sytuację

Karol Świderski z golem w meczu Verona – Sassuolo [WIDEO]

Karol Świderski w meczu z Sassuolo po raz piąty wystąpił na boiskach Serie A. Polski napastnik wszedł z ławki w 68. minucie i niedługo potem wpisał się na listę strzelców.

Polak świetnie pokazał się na wolne pole, co dostrzegł Federico Bonazzoli. Włoch idealnie obsłużył Świderskiego, popisując się precyzyjnym podaniem w tempo. Obrońcy dogonili polskiego napastnika, ale ten zachował zimną krew i w ostatniej chwili sprytnym uderzeniem zdobył swojego pierwszego gola w lidze włoskiej.

Verona walczy o utrzymanie, zajmując obecnie 17. miejsce w tabeli. Zwycięstwo z Sassuolo dało ekipie Świderskiego wyjście ze strefy spadkowej.

Czytaj dalej: Gol sezonu Zapolnika! Kapitalna przewrotka napastnika Puszczy [WIDEO]