Napoli ostro reaguje na plotki. “Najwyraźniej media są niedoinformowane”

Aurelio De Laurentiis nie jest znany z dyplomatycznego języka. Właściciel Napoli poprzez klubowe media odpowiedział na doniesienia dotyczące Giovanniego Di Lorenzo.

Aurelio De Laurentiis i Antonio Conte
Obserwuj nas w
Nicola Ianuale / Alamy Na zdjęciu: Aurelio De Laurentiis i Antonio Conte

Bezpośrednia wiadomość Napoli

Napoli po raz kolejny otwiera nową erę w swojej historii. O sukcesy Partenopeich ma zadbać Antonio Conte, który otrzymał zadanie uporządkowania Stadio Diego Armando Maradona po fatalnym sezonie 2023/24. Nowy szkoleniowiec ekipy z Neapolu nie jest znany z “łatwego stylu bycia”, co może stanowić mieszankę wybuchową w połączeniu z postacią Aurelio De Laurentiisa.

POLECAMY TAKŻE

Właściciel Napoli postawił na bezpośrednią komunikację, czego dowodem jest reakcja dotycząca sytuacji Giovanniego Di Lorenzo. Kapitan Azzurri był łączony z odejściem i transferem do Juventusu.

– W niektórych mediach można przeczytać, że ​​nadal potrzebne są wyjaśnienia między klubem a Giovannim Di Lorenzo. Najwyraźniej te media są niedoinformowane, ponieważ „wyjaśnienia” pomiędzy klubem a Kapitanem miały miejsce już kilka tygodni temu. Jest zatem jasne, że Di Lorenzo jest i będzie kapitanem, a także centralnym filarem Napoli przez wiele lat – może przeczytać w oficjalnym komunikacie Napoli.

Czy Napoli w najbliższej przyszłości osiągnie sukces pod wodzą Antonio Conte i Aurelio De Laurentiisa? Partenopei aktywnie działają na rynku – pozyskano już Leonardo Spinazzolę, a bliski transferu jest też Alessandro Boungiorno.

Komentarze