Carnesecchi bohaterem Atalanty! Obronił dwa karne pod rząd [WIDEO]

Atalanta Bergamo na zakończenie sobotniej serii gier podejmowała na Gewiss Stadium Sassuolo. Bohaterem gospodarzy okazał się bramkarz Marco Carnesecchi. Włoch obronił dwa rzuty karne w przeciągu kilku minut.

Marco Carnesecchi
Obserwuj nas w
Imago / Spada / LaPresse Na zdjęciu: Marco Carnesecchi
  • Atalanta na własnym stadionie mierzyła się z Sassuolo
  • Marco Carnesecchi dał popis w bronieniu rzutów karnych
  • Włoch najpierw obronił pierwszą jedenastkę, a kilka minut później po raz drugi obronił strzał z 11 metrów

Marco Carnesecchi obronił dwa rzuty karne w kilka minut

Atalanta Bergamo zwycięstwo w meczu z Sassuolo będzie zawdzięczać bramkarzowi swojego zespołu. Marco Carnesecchi wybronił dwa rzuty karne w przeciągu kilku minut, ratując swój zespół przed bramką wyrównującą.

Arbiter spotkania w doliczonym czasie gry pierwszej połowy wskazał na jedenasty metr boisko po tym, jak ręką w polu karnym zagrał Giorgio Scalvini. Do futbolówki podszedł Andrea Pinamonti, lecz włoski golkiper wyczuł jego zamiary, rzucając się w swoją lewą stronę. Sędzia dopatrzył się jednak błędu po stronie obrońcy Atalanty, który za szybko wbiegł w pole karne i nakazał powtórzenie jedenastki. Po raz kolejny odpowiedzialność na swoje barki wziął napastnik Sassuolo, lecz ponownie to Carnesecchi wyszedł zwycięsko, rzucając się w prawą stronę i wybijając piłkę wysoko w głab pola karnego.

Marco Carnesecchi w tym sezonie wygrał rywalizację między słupkami z Juanem Musso. Włoch zagrał w bieżącej kampanii w 15 meczach, w których 6 razy zachował czyste konto.

Komentarze