Lazio straci gwiazdę? Na stole oferta z Kataru

Luis Alberto w letnim okienku transferowym może opuścić Lazio. Hiszpański pomocnik znalazł się na celowniku Al-Duhail. Katarczycy złożyli już ofertą za zawodnika - podaje Nicolo Schira.

Luis Alberto
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Luis Alberto

Al-Duhail złożyło ofertę za Luisa Alberto

W trakcie minionego sezonu Lazio miało sporo problemów wewnątrz zespołu. Najpierw rezygnację z prowadzenia drużyny złożył Maurizio Sarri, którego finalnie zastąpił Igor Tudor. Później ukazał się głośny wywiad z Luisem Alberto, który zaznaczył, że po trwającej kampanii opuści szeregi „Biancocelestich”. Wypowiedź hiszpańskiego pomocnika zdementował sam Claudio Lotito. Prezydent stołecznego klubu podkreślił, że piłkarz nie opuści Stadio Olimpico.

POLECAMY TAKŻE

Nowe informacje w sprawie przyszłości Luisa Alberto przekazał Nicolo Schira. Włoski dziennikarz zdradził, że Lazio otrzymało ofertę za hiszpańskiego pomocnika od katarskiego Al-Duhail. Jednak opiewa ona na 10 milionów euro, natomiast „Biancocelesti” oczekują 15 milionów euro. Warto zaznaczyć, że 25% kwoty transferu 31-latka trafi do kasy klubowej Liverpoolu, czyli jego byłego klubu.

Nicolo Schira zdradził, że Luis Alberto osiągnął już porozumienie z Al-Duhail. Hiszpański zawodnik miałby podpisać z katarskim zespołem trzyletni kontraktu, na mocy którego zarabiały 8 milionów euro rocznie. 31-latek może liczyć również na premię za podpis, która będzie wynosiła dodatkowe 2 miliony euro.

Luis Alberto w Lazio spędził aż osiem lat. W koszulce „Biancocelestich” hiszpański pomocnik rozegrał łącznie 307 spotkań. 31-latek może pochwalić się świetnymi statystykami, bowiem udało mu się strzelić 52 gole oraz zaliczyć 79 asyst.

Sprawdź także: Nie tylko Man City. Leicester również obserwuje bramkarza Lazio

Komentarze