Inzaghi spotkał się z nowymi właścicielami Interu. Poruszono ważne kwestie

Trener Interu Mediolan, Simone Inzaghi, spotkał się z nowymi właścicielami klubu, firmą Oaktree. Spotkanie to było wprowadzeniem do dalszych rozmów na temat przedłużenia kontraktu i przyszłości klubu pod nowym zarządem.

Simone Inzaghi
Obserwuj nas w
LaPresse / Alamy Na zdjęciu: Simone Inzaghi

Inzaghi rozmawia z Oaktree o transferach i swojej przyszłości

Oaktree przejęło kontrolę nad Interem po poprzednich właścicielach, Suning Holdings, i byłym prezydencie klubu, Stevenie Zhangu w zeszłą środę, po tym jak nie spłacono pożyczki o łącznej wartości 395 milionów euro. Teraz, gdy Oaktree w pełni kontroluje klub, musi skupić się na bieżącym funkcjonowaniu drużyny, a Simone Inzaghi ma kilka pilnych spraw do omówienia z nowymi władzami, w tym swoją własną przyszłość, przedłużenie kontraktów kluczowych graczy oraz nadchodzące letnie okno transferowe.

POLECAMY TAKŻE

Według doniesień z “Calciomercato”, podczas wtorkowego spotkania Inzaghi i przedstawiciele Oaktree nie omawiali szczegółowych planów transferowych, ale poruszono ogólne potrzeby obu stron na nadchodzące miesiące. Przedstawiciele Oaktree, w tym Alejandro Cano, Katherine Ralph i Renato Meduri, pochwalili Inzaghiego oraz delegatów Interu, Beppe Marottę, Piero Ausilio i Dario Baccina, za sukcesy zespołu na boisku w ciągu ostatnich dwóch lat. Nowa runda rozmów została zaplanowana na przyszły tydzień, ponownie w siedzibie Interu, z udziałem agenta Inzaghiego, Tullio Tintiego.

W trakcie przyszłotygodniowego spotkania mają odbyć się szczegółowe rozmowy na temat przedłużenia kontraktu Inzaghiego, którego obecna umowa wygasa na koniec następnego sezonu, latem 2025 roku. Nowi właściciele zdają sobie sprawę z konieczności zachowania stabilności klubu w najważniejszych jego obszarach.

Zobacz również: Lyon uprzedzi inne kluby? Chodzi o transfer pomocnika

Komentarze