Buffon złożył hołd Bonucciemu. Wyjątkowe słowa

Leonardo Bonucci ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery. Byłego reprezentanta Włoch za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pożegnał jego przyjaciel z boiska - GIanluigi Buffon.

Leonardo Bonucci
Obserwuj nas w
dpa picture alliance / Alamy Na zdjęciu: Leonardo Bonucci

Gianluigi Buffon z wiadomością do Leonardo Bonucciego

Leonardo Bonucci powiedział pas. Mistrz Europy ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery. Ostatnim klubem w karierze włoskiego stopera było Fenerbahce. Jednak jego umowa z tureckim zespołem dobiega końca 30 czerwca. 37-latek nie zdecydował się szukać nowej drużyny i podjął decyzję o odwieszeniu butów na kołek.

POLECAMY TAKŻE

Decyzję Leonardo Bonucciego postanowił skomentować jego przyjaciel z boiska, z którym wspólnie występowali w reprezentacji Italii oraz Juventusie – Gianluigi Buffon. Legendarny włoski bramkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych skierował do mistrza Europy wyjątkowe słowa.

Podobnie jak w przypadku Barza, mnie i wreszcie Chiellone, twoja emerytura wywołuje w duszy uczucie melancholii, które sprawia, że jesteśmy dumni z tego, kim byliśmy, ale jednocześnie sprawia, że stoimy w miejscu ze świadomością, że czas mija – napisał Gianluigi Buffon cytowany przez serwis „JuvePoland”.

Jednak to właśnie w tej przeszłości odnajdujemy pewne uczucia i emocje, podróżując ramię w ramię w tej podróży, w której naszym wspólnym czynnikiem było wzajemne zaufanie. Każdy z nas ufał sobie nawzajem i dzięki temu zaufaniu stworzyliśmy ważną część historii piłki nożnej – przekazał legendarny bramkarz.

Wielki Leo, mój towarzyszu w wielu bitwach, z tym zaufaniem wiem, że będziesz patrzył w przyszłość ze swoją zwykłą determinacją – zakończył.

Sprawdź także: Bonucci zakończył piłkarską karierę. Juventus nie zapomniał o swojej legendzie

Komentarze