Debiut jak z koszmaru. Cztery minuty i czerwona kartka [WIDEO]

Pasquale Mazzocchi kilka dni temu został nowym piłkarzem Napoli. 28-letni obrońca ma już za sobą debiut w barwach Azzurrich, o którym najchętniej by zapomniał.

IMAGO / Nicolo Campo Na zdjęciu: Pasquale Mazzocchi
  • Pasquale Mazzocchi w styczniu za 3 mln euro zamienił Salernitanę na Napoli
  • 28-latek dzisiaj zadebiutował w nowych barwach, ale łagodnie mówiąc nie był to udany występ
  • Defensor na boisku spędził cztery minuty, po czym otrzymał czerwoną kartkę

Pasquale Mazzocchi z fatalnym debiutem w Napoli

Torino w niedzielę po południu sprawiło nie lada sensację i pokonało Napoli aż 3:0 w spotkaniu 19. kolejki Serie A. Spora w tym “zasługa” debiutującego dzisiaj Pasquale Mazzocchiego, który osłabił mistrza Włoch cztery minuty po wejściu na murawę.

Prawy obrońca w 46. minucie, przy wyniku 1:0 dla gospodarzy, zmienił Piotra Zielińskiego, a w 50. minucie sędzia ukarał go czerwoną kartką. Jednokrotny reprezentant Włoch bezpardonowo potraktował Valentino Lazaro i słusznie wyleciał z boiska.

Osłabione Napoli nie miało szans z Torino, które ostatecznie wygrało 3:0. Autorami bramek dla turyńczyków byli Antonio Sanabria, Nikola Vlasić oraz Alessandro Buongiorno.