Bolesna kontuzja piłkarza Juventusu. Pokazał zdjęcie

Adrien Rabiot może mówić o dużym pechu. Zawodnik Juventusu świętował w niedzielę dwusetny występ dla klubu, ale opuścił boisko już w pierwszej połowie z powodu urazu. Po meczu zamieścił w sieci zdjęcie rentgenowskie z uszkodzonym palcem u stopy.

Adrien Rabiot
  • Rabiot ponownie kontuzjowany
  • Zawodnik doznał urazu w niedzielnym meczu
  • Nie wiadomo kiedy wróci do gry

Bolesna kontuzja Rabiota

Na zdjęciu rentgenowskim widać wyraźnie, że jedna z kości u palca Adriena Rabiota została przemieszczona. Choć Juventus w lakonicznym komentarzu poinformował o zwichnięciu palca, zamieszczone zdjęcie może sugerować, że uraz jest poważniejszy.

Nie wiadomo na ten moment kiedy Adrien Rabiot powróci do gry. W niedzielę zawodnik świętował swój dwusetny występ dla Starej Damy, ale boisko opuścił już w 29. minucie.

Juventus wygrał ostatecznie mecz z Frosinone 3:2. Autorem zwycięskiego gola był w 95. minucie Daniele Rugani.