Zapadła decyzja w sprawie kary dla Rashforda. Tajemnicze oświadczenie

Manchester United wydał w poniedziałkowy wieczór oświadczenie w sprawie kary nałożonej na Marcusa Rashforda. Komentarz klubu, jak oceniają angielskie media, jest dość tajemniczy. Piłkarz uniknie surowych sankcji i wraca do kadry meczowej.

Marcus Rashford
Obserwuj nas w
IMAGO / Martin Rickett Na zdjęciu: Marcus Rashford
  • Marcus Rashford nie stawił się na piątkowej sesji treningowej
  • Zawodnik nie zagrał tym samym w meczu FA Cup
  • Później widziano go także w nocnym klubie

Komunikat klubu w sprawie Rashforda

Marcus Rashford nie zagrał w meczu FA Cup z Newport County, ponieważ złamał regulamin klubu. Ofensywnego zawodnika Manchesteru United widziano na nocnej zabawie w Belfaście. W poniedziałek popołudniu, jak donoszą media, Anglik zjawił się na dywaniku na Old Trafford. Odbył tam rozmowę z trenerem Erikiem ten Hagiem.

„Marcus wziął odpowiedzialność za swoje zachowanie. Sprawa została rozwiązana poprzez wewnętrzne postępowanie dyscyplinarne i jest już zakończona” – czytamy w oświadczeniu klubu.

Co ciekawe przed samym meczem Manchester United ukrywał fakt o nocnej eskapadzie swojego zawodnika. Oficjalnie mówiono o tym, że Rashford nie znalazł się w kadrze na FA Cup z powodu choroby. Wersja ta szybko jednak upadła, bo do prawdziwych faktów dotarły media.

Rashford wraca tym samym do treningów z pierwszym zespołem i ma wystąpić w najbliższym meczu Czerwonych Diabłów. W czwartek Manchester United zagra z Wolverhampton w ramach angielskiej Premier League.

Czytaj także: Manchester United może dotkliwie ukarać Rashforda

Komentarze