Manchester United podjął ostateczną decyzję. Przyszłość Martiala rozstrzygnięta

Anthony Martial po zakończeniu sezonu na pewno opuści szeregi Czerwonych Diabłów. Manchester United podjął definitywną decyzję o nieprzedłużeniu wygasającego kontraktu - poinformował portal Football Insider

Anthony Martial
Obserwuj nas w
Imago / Gary Oakley Na zdjęciu: Anthony Martial
  • Anthony Martial odejdzie z Manchesteru United
  • Czerwone Diabły zdecydowały się nie przedłużać umowy piłkarza
  • Francuz grał na Old Trafford od 2015 roku

Anthony Martial odejdzie z Manchesteru United

Manchester United od kilku dni oficjalnie znajduje się w rękach nowego współwłaściciela. Sir Jim Ratcliffe oraz jego firma INEOS odpowiadają w klubie za pion sportowy. Wraz z ich przyjściem planowane są duże zmiany wewnątrz zespołu, w tym te dotyczące kadry pierwszego zespołu.

POLECAMY TAKŻE

Od kilku miesięcy trwa dywagacja na temat przyszłości Anthony’ego Martiala na Old Trafford. Sytuacja kontraktowa Francuza kilkukrotnie się zmieniała. Dochodziły nawet głosy, że być może jego umowa zostanie przedłużona. Jednak z ostatnich informacji, które przekazał portal Football Insider, wynika, że Manchester United podjął ostateczną decyzję ws. przyszłości 28-letniego piłkarza. Kontrakt, który wygasa wraz z zakończeniem sezonu, nie zostanie przedłużony. Jednym z powodów takiej decyzji jest fakt, że Martial zarabia na Old Trafford aż 250 tysięcy funtów tygodniowo. Czerwone Diabły właśnie z tego względu nie chcą aktywować klauzuli w jego umowie.

Martial dołączył do Manchesteru w 2015 roku z AS Monaco. Od tego czasu wystąpił w 317 spotkaniach, w których strzelił 90 goli i zaliczył 55 asyst.

Komentarze