Kapitalny występ reprezentanta Anglii. Zrobił to pierwszy raz w karierze [WIDEO]

Spotkanie West Ham - Brentford zamykało niedzielną odsłonę zmagań w 26. kolejce Premier League. Znakomity występ zanotował Jarrod Bowen, a piękną bramką popisał się Emerson.

West Ham United - Brentford
IMAGO / PA Images/ Zac Goodwin Na zdjęciu: West Ham United - Brentford
  • W starciu West Ham – Brentford padło aż sześć bramek
  • Gospodarze pokonali ekipę Thomasa Franka 4:2
  • Trzy gole strzelił Jarrod Bowen, który już po siedmiu minutach miał na koncie dwa trafienia

Bowen z perfekcyjnym meczem w Premier League

Już po trzynastu minutach starcia West Ham – Brentford kibice zgromadzeni na London Stadium mieli przyjemność obejrzeć trzy gole. Dwa z nich były autorstwa Jarroda Bowena, który wpisał się na listę strzelców odpowiednio w 5. i 6. minucie gry. Najpierw 27-latek skorzystał z dogrania Emersona, a później zamknął akcję Vladimira Coufala.

Po zmianie stron pięciokrotny reprezentant Anglii po raz trzeci zaskoczył Marka Flekkena. W 69. minucie z prawej strony dośrodkował Mohamed Kudus, a Bowen popisał się bezbłędną główką. Dla wychowanka Hereford był to pierwszy hat-trick w karierze. Do tej pory napastnik zdołał skompletować 15 dubletów.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla West Hamu. Czwartego gola dla WHU strzelił Emerson, natomiast Alphonse’a Areolę pokonali Neal Maupay i Yoanne Wissa.

Warto zwrócić uwagę na bramkę Emersona. Brazylijczyk w świetnym stylu zaskoczył Flekkena:

West Ham awansował na 8. miejsce w Premier League. Z kolei Brentford plasuje się dopiero na 16. lokacie