Erling Haaland zagrożony? Brazylijczyk w wielkiej formie

Richarlison w ostatnim czasie odzyskał formę i strzela gola za golem. Czy Brazylijczyk powalczy o koronę króla strzelców z Erlingiem Haalandem?

Richarlison
IMAGO / Nigel Keene Na zdjęciu: Richarlison
  • Erling Haaland może czuć się zagrożony
  • Richarlison jest w wielkiej formie strzeleckiej
  • Z Evertonem zdobył kolejne dwa gole

Richarlison błyszczy w Premier League. Zagrozi Haalandowi?

Tottenham zremisował 2:2 z Evertonem w meczu 23. kolejki Premier League. Koguty były bardzo blisko zdobycia trzech punktów, ale w 94. minucie wyrównującego gola strzelił Jarrad Branthwaite.

Wcześniej kapitalną formę potwierdził Richarlison, który zdobył kolejne dwa gole, pokonując bramkarza w 4. i 41. minucie. Uwzględniając te trafienia, Brazylijczyk w tym sezonie Premier League ma już 10 bramek. Do czołówki strzelców wdarł się niespodziewanie, bo do niedawna zmagał się ze sporymi problemami.

Richarlison w ośmiu ostatnich meczach Premier League zdobył dziewięć goli. Jeśli Brazylijczyk utrzyma swoją dyspozycję, to z pewnością może zagrozić Erlingowi Haalandowi. Norweg jest liderem klasyfikacji strzelców z dorobkiem 14 trafień.

Czytaj dalej: Tottenham obserwuje włoski rynek. Na celowniku kolejny piłkarz z Serie A