Obrońcy The Blues odnowił się uraz? Prognozy są pesymistyczne

Sytuacja kadrowa Chelsea w związku z licznymi kontuzjami ważnych zawodników jest trudna. Po meczu z Brighton do grona zawodników zmagających się z urazami dołączył Ben Chilwell. Istnieje obawa, że kontuzja jest poważna.

Ben Chilwell
Imago/Ian Stephen Na zdjęciu: Ben Chilwell
  • Ben Chilwell w końcówce spotkania pucharowego z Brighton doznał urazu
  • Według dziennikarzy The Times Anglik znów ma problem ze ścięgnem uda
  • Na mecz z Fulham niedostępnych z powodu kontuzji i zawieszeń będzie aż 11 zawodników The Blues

Ben Chwilwell dołączył do grona kontuzjowanych

Spotkanie pucharowe z Brighton przerwało passę kolejnych meczów Chelsea bez zwycięstwa. The Blues pokonali Mewy 1:0 i awansowali do ⅛ finału EFL Cup. W ostatnich minutach rywalizacji kontuzji doznał Ben Chilwell. Anglik w przeszłości miał poważne problemy z urazami.

26-latek przejdzie dopiero szczegółowe badania, jednak wstępne diagnozy są negatywne. Istnieje prawdopodobieństwo, że lewy obrońca doznał urazu ścięgna uda, które dokuczało mu już w przeszłości.

Na poniedziałkowe spotkanie z Fulham niedostępnych będzie aż 11 zawodników Chelsea. Mauricio Pochettino poza Chilwellem nie będzie mógł skorzystać m.in. z Reece Jamesa, Benoite’a Badiashile, Wesleya Fofany, Malo Gusto, czy Romeo Lavii.

Także u nas: Defensor Chelsea wpadł w tarapaty. Grozi mu zawieszenie