Trener Osasuny wściekły na decyzje arbitra w meczu z Atletico Madryt

Wiele kontrowersji towarzyszyło czwartkowemu meczowi Osasuny z Atletico Madryt. Los Colchoneros wygrali 2:0, jednak trener Jagoba Arrasate był wściekły na sposób prowadzenia spotkania. Na pomeczowej konferencji prasowej dał upust swojej złości.

Jagoba Arrasate
Imago/Ricardo Larreina Na zdjęciu: Jagoba Arrasate
  • Atletico Madryt wygrało w czwartek z Osasuną na wyjeździe 2:0
  • W trakcie meczu doszło do kilku kontrowersyjnych sytuacji
  • Trener Osasuny, Jagoba Arrasate miał poczucie, że jego drużyna została skrzywdzona

Jagoba Arrasate nie zgadza się z decyzjami arbitra

Po obiecującym początku sezonu Osasuna wpadła w dołek i nie wygrała żadnego z kolejnych pięciu meczów. Czwartkowe spotkanie z Atletico Madryt zakończyło się jej porażką 0:2. W trakcie starcia doszło do wielu mocno kontrowersyjnych wydarzeń, o które pretensje do zespołu sędziowskiego miał trener Jagoba Arrasate.

W 76. minucie gospodarze trafili do siatki, jednak arbiter odgwizdał faul podczas akcji i bramki nie uznał. Wywołało to wściekłość szkoleniowca, który został odesłany przez sędziego na trybuny. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę po czerwonych kartkach dla Chimiego Avilli i Alvaro Moraty.

Od 1. minuty traktowanie obu ławek trenerskich było zupełnie inne. To jest La Liga jakiej oni chcą. To co powiedziałem do arbitra, to że bramka była klarowna. To nie mógł być w żadnym wypadku faul. On gwizdnął już po naszym golu – wściekał się na konferencji prasowej Jagoba Arrasate.

Niewykluczone, że szkoleniowiec Osasuny zostanie ukarany za swoje słowa pod adresem zespołu sędziowskiego.

Przeczytaj: Kontuzje zmorą Realu Madryt. Wypadło ważne ogniwo