Krótsza lista. Ten trener na pewno nie obejmie Barcelony

Xavi zdecydował się pożegnać ze stolicą Katalonii - FC Barcelona wraz z końcem sezonu straci obecnego trenera. To oznacza, że Blaugrana już teraz musi szukać nowego szkoleniowca. Mundo Deportivo wyklucza jednego z kandydatów z wyścigu o tę posadę.

Deportivo Alaves v FC Barcelona
Obserwuj nas w
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: Deportivo Alaves v FC Barcelona
  • Barcelona po zakończeniu sezonu będzie miała nowego szkoleniowca
  • Jednym z kandydatów na trenera Blaugrany jest Hansi Flick
  • Z listy nazwisk łączonych z Barcą został usunięty Antonio Conte

Barcelona nie jest zainteresowana Conte

Xavi Hernandez ogłosił, że ten sezon będzie jego ostatnim w roli trenera Dumy Katalonii. Dlatego Barcelona już teraz rozpoczęła poszukiwania nowego opiekuna. Wymarzonym kandydatem Blaugrany jest Jurgen Klopp, jednak Niemiec po rozstaniu z Liverpoolem zamierza odpocząć od futbolu.

Wobec planów szkoleniowca Liverpoolu, Barca ma skoncentrować się na osiągnięciu porozumienia z Hansim Flickiem, który ma być zainteresowany przeprowadzką do Hiszpanii. Jednocześnie “giełda” nie została zamknięta. W grze o posadę pozostaje kilku poważnych kandydatów.

W międzyczasie niektóre nazwiska są wykreślani z listy. Jednym z trenerów, którzy już nie są łączeni z Blaugraną, jest Antonio Conte. Mundo Deportivo informuje, że mistrzowie w ogóle La Liga nie rozważają Włocha w kontekście przejęcia drużyny. Z kolei sam 54-latek, mimo wcześniejszych doniesień, wcale nie zaproponował swoich usług FCB.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze