Probierz wraca do meczu z Mołdawią. Selekcjoner nie owija w bawełnę

Michał Probierz w środowy wieczór gościł w "Kanale Zero". Selekcjoner reprezentacji Polski w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim wrócił do zremisowanego meczu z Mołdawią. 51-latek przyznał, że ten wynik jest porażką.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
IMAGO / Mikołaj Barbanell / SOPA Images Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Krzysztof Stanowski w środę na “Kanale Zero” przeprowadził rozmowę z Michałem Probierzem
  • Selekcjoner reprezentacji Polski opowiedział o remisowym spotkaniu z Mołdawią
  • Trener nie ukrywał, że ten wynik był dla kadry niezadowalający

Michał Probierz: Niewygranie z Mołdawią jest bardzo dużą porażką

W środę na “Kanale Zero” Krzysztof Stanowski przeprowadził rozmowę z Michałem Probierzem. Selekcjoner reprezentacji Polski na początku wywiadu został zapytany o mecz z Mołdawią na Stadionie Narodowym. 51-latek nie ukrywał, że remis 1:1 był dla “Biało-Czerwonych” jak porażka.

POLECAMY TAKŻE

Rozdzielmy wynik, a rozdzielmy grę. Są takie mecze, że można grać bardzo dobrze, a po prostu nie wygrać albo przegrać. W piłce właśnie tak jest. To nie jest koszykówka, tam jest trochę inaczej, czy też w tenisie. Ja się zgodzę, niewygranie z Mołdawią jest na pewno naszą bardzo dużą porażką – powiedział Probierz.

Reprezentacja Polski już 21 marca zagra mecz barażowy o awans na tegoroczne mistrzostwa Europy. Rywalem “Biało-Czerwonych” wówczas będzie Estonia. W przypadku zwycięstwa, nasi zawodnicy w kolejnym spotkaniu zagrają ze zwycięzcą rywalizacji Walia – Finlandia.

Sprawdź także: Milik rozczarował selekcjonera? Złe wieści dla napastnika Juve

Komentarze