Milik rozczarował selekcjonera? Złe wieści dla napastnika Juve

Reprezentację Polski czeka w marcu mecz barażowy o awans na Euro z Estonią. Tym samym dużymi krokami zbliża się moment ogłoszenia powołań do drużyny narodowej przez Michała Probierza. Przegląd Sportowy Onet przekonuje, że selekcjoner nie powoła do kadry Arkadiusza Milika.

Arkadiusz Milik
Obserwuj nas w
fot. Imago / Łukasz Grochala / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
  • W drugiej połowie marca reprezentacja Polski rozegra spotkanie barażowe z Estonią
  • Przegląd Sportowy Onet informuje, że na marcowe zgrupowanie nie zostanie powołany Arkadiusz Milik
  • Napastnik Juventusu w tym sezonie strzelił zaledwie dwa gole w Serie A

Milik nie przekonuje Probierza? Nowe wieści

Reprezentacja Polski zmierzy się 21 marca z Estonią na PGE Narodowym w Warszawie. Biało-czerwoni do tego spotkania podejdą w roli zdecydowanego faworyta. Tymczasem w mediach pojawiają się spekulacje, z kogo może zrezygnować selekcjoner przy wysłaniu powołań.

POLECAMY TAKŻE

Przegląd Sportowy Onej podał, że na najbliższym zgrupowaniu w kadrze Biało-czerwonych zabraknie Arkadiusza Milika. Jeśli stanie się to faktem, to napastnika Juventusu zabraknie kolejny raz na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Piłkarz nie otrzymał powołania również w listopadzie.

Milik w tej kampanii nie przekonuje skutecznością we Włoszech. 29-latek jak na razie wystąpił w 26 meczach, licząc wszystkie rozgrywki. Zdobył w nich pięć bramek i zaliczył jedną asystę. Tylko dwa gole strzelił w tym sezonie w Serie A.

Komentarze