Były reprezentant Polski krytykuje piłkarzy. “Nam było wstyd wyjść na ulicę”

Jacek Bąk w rozmowie z "WP Sportowe Fakty" wypowiedział się na temat postawy obecnych reprezentantów Polski. - Osobiście nie wrzucałbym po takim Euro zdjęć z wakacji do sieci - mówi.

Jacek Bąk i Wojciech Szczęsny
Obserwuj nas w
PressFocus / Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Jacek Bąk i Wojciech Szczęsny

Jacek Bąk: Piłkarze po niepowodzeniach zaczynają się szybko uśmiechać

Reprezentacja Polski zakończyła mistrzostwa Europy 2024 z jednym punktem na koncie. Polacy przegrali z Holandią (1:2), Austrią (1:3). Bramka Roberta Lewandowskiego z rzutu karnego z Francją pozwoliła na wywalczenie remisu. Piłkarze spędzają teraz czas z najbliższymi na wakacjach i publikują kolejne zdjęcia.

POLECAMY TAKŻE

Jacek Bąk zauważa różnicę w podejściu do porażek między jego pokoleniem a współczesnymi piłkarzami. – Nam było wstyd wyjść na ulicę. Po przegranym meczu siedziało się w kanale. A teraz widzę, że piłkarze po niepowodzeniach zaczynają się szybko uśmiechać. Czasami już w drodze do szatni – zaznaczył.

96-krotny reprezentant Polski dodał, iż głównym problemem nie są same wakacje, ale, że nie są one trochę krótsze. – Myślę, że po nieudanym turnieju piłkarze powinni się wstrzymać z takimi zdjęciami, bo robiąc tak, sami wchodzą na minę – oznajmił.

Piotr Zieliński, który opuścił Napoli i przeszedł do Interu, spędza wakacje na Sardynii z Łukaszem Skorupskim. Natomiast Marcin Bułka z OGC Nice postawił na wypoczynek w Tanzanii.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Komentarze