Samobój Polaka w Holandii. Błąd zadecydował o wyniku

Paweł Bochniewicz nie będzie wspominał dobrze meczu Heerenveen z AZ Alkmaar. Polski obrońca bowiem w 88. minucie strzelił samobója. Ten błąd zadecydował, że spotkanie zakończyło się remisem 2:2

Paweł Bochniewicz
IMAGO / Pro Shots Na zdjęciu: Paweł Bochniewicz
  • Paweł Bochniewicz negatywnie zapisał się w meczu Heerenveen z AZ Alkmaar
  • Samobój Polaka sprawił, że jego zespół ostatecznie podzielił się punktami z rywalem
  • Spotkanie zakończyło się remisem 2:2

Samobój Pawła Bochniewicza

Spotkanie ligowe między Heerenveen a AZ Alkmaar ostatecznie zakończyło się podziałem punktów. Zespół Pawła Bochniewicza miał dużą szansę, aby zgarnąć komplet punktów, jednak nie pomógł w tym nasz zawodnik. Polak w 88. minucie trafił do własnej bramki.

Ten błąd 27-latka sprawił, że mecz zakończył się rezultatem 2:2. Oprócz Pawła Bochniewicza również zawodnik drużyny przeciwnej – Jordy Classie – popisał się samobójem. Tego dnia gole także strzelali Vangelis Pavlidis oraz Luuk Brouwers.

Heerenveen obecnie zajmuje 11. lokatę w tabeli Eredivisie. Drużyna Polaka po 19. kolejkach ma zgromadzonych na koncie 21 punktów. Kolejnym ich przeciwnikiem Fortuna Sittard.

Sprawdź także: Piątek jak za najlepszych czasów. Niesamowity występ Polaka [WIDEO]