Reca nie zagra na Euro 2020. Kolejny problem Paulo Sousy

Arkadiusz Reca
Arkadiusz Reca Grzegorz Wajda

Kolejny reprezentant Polski z powodu kontuzji nie będzie mógł zagrać na Euro 2020. Jak poinformował dziennikarz Roman Kołtoń, selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa podczas turnieju finałowego Mistrzostw Świata nie będzie miał do swojej dyspozycji Arkadiusza Recy.

Reca musi przejść operację

25-letniego obrońcę z gry ma eliminować kontuzja kolana. Reca z problemami zdrowotnymi zmaga się od początku maja, kiedy musiał przedwcześnie opuścić boisko w meczu z Interem Mediolan. W kolejnym spotkaniu z Romą pojawił się na boisku, ale spędził na nim tylko 45 minut. W ostatnim meczu z Hellas Werona już nie wystąpił.

Jak informuje Roman Kołtoń, uraz łąkotki z jakim zmaga się reprezentant Polski okazał się poważniejszy, niż początkowo się wydawało. Reca będzie musiał przejść operację, która definitywnie wyklucza go z udziału na Euro 2020.

Kolejny problem Euro 2020

Arkadiusz Reca miał bardzo duże szanse na znalezienie się w kadrze reprezentacji Polski na Euro 2020. Jest także czwartym zawodnikiem, który z powodu kontuzji nie będzie mógł zagrać w turnieju finałowym. Wcześniej urazy z występy w Mistrzostwach Europy wyeliminowały Krystiana Bielika, Jacka Góralskiego i Krzysztof Piątka.

Selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa w najbliższy poniedziałek o godzinie 12:00 ogłosi szeroki skład swojego zespołu na Euro 2020.

Komentarze