Świetne wieści dla Lecha. Kapitan wraca do gry

Lech Poznań w końcu będzie mógł skorzystać ze swojego czołowego strzelca, Mikaela Ishaka. Trener Mariusz Rumak zasugerował, że napastnik może zagrać już w najbliższym meczu ze Stalą Mielec.

Mikael Ishak
Obserwuj nas w
SOPA Images /Alamy Na zdjęciu: Mikael Ishak
  • Mikael Ishaka wraca po kontuzji
  • Napastnik już wznowił treningi
  • Możliwe,że zagra ze Stalą Mielec

Ishak w końcu wróci do składu Lecha

Kibice Lecha czekają na swojego kapitana od rundy jesiennej. W ostatnim czasie Mikael Ishak zrobił duże postępy w swojej rehabilitacji. Jak przyznał na konferencji prasowej trener Mariusz Rumak, napastnik może dołączyć w końcu do meczowej kadry.

POLECAMY TAKŻE

– Mikael Ishak jest coraz bliżej, częściowo bierze udział w treningach, w niedzielę podejmę decyzję, czy znajdzie się w kadrze meczowej. On był nieobecny przez 8 tygodni, dlatego na pewno nie jest gotów na 90 minut – powiedział Rumak, cytowany przez oficjalną stronę poznańskiego klubu.

Blisko powrotu do zdrowia, jak potwierdził trener, są też inni zawodnicy. – Afonso Sousa trenuje, zwiększamy jego obciążenia, piłkarz dobrze ćwiczy, dlatego wkrótce na pewno dostanie szansę. Zdrowotnie jest nieźle, wczoraj z piłką trenowali wszyscy zawodnicy oprócz Bartosza Tomaszewskiego, Artura Sobiecha i Dino Hoticia, który jest poza zabiegu – zaznaczył Rumak.

Komentarze